ďťż
Pyza na polskich dróşkach
świszczący oddech, katar?
świszczący oddech
Nawracająca torbiel
Leczenie choroby górnych dróg oddechowych
Jui
Ĺťwirek ekologiczny zamiast piasku na dnie.
KOLEJNY MECZ
22.01.2011
Zdjęcie Marca 2011
RUVIE

Pyza na polskich dróşkach

Czy macie jakieś domowe sposoby profilaktyki przed infekcjami dróg oddechowych? Mój kanarek od października zeszłego roku przeszedł już z 5 takich infekcji, teraz znów mamy nawrót. Czy są jakieś sposoby, żeby tak często tego nie łapał? Jeszcze 2 lata temu stał w takim miejscu, że przy otwartym oknie, wszystko leciało na niego, teraz, jeśli uchylam lekko okno, to powietrze leci górą i bokami, a klatka stoi tak, że nie wieje bezpośrednio na nią.
Preparat, który dostałam od weta nic nie daje, bo kanarek po prostu nie chce pić wody z tym czymś.
Jak mogę mu pomóc, żeby tak często nie chorował i się nie męczył?


Proponuje ci olejek herbaciany - kup w aptece- pokrop dno klatki 4-6 kropli 3 razy na dzień, rob tak przez trzy kolejne dni.

Z tego co pamiętam podawałaś juz antybiotyki i inne specyfiki- od tego też mozna rozlegulować organizm, jest podatny na choroby.

Diete napewno trzymasz odpowiednio zbilansowaną we wszystkie składniki, witaminy, minerały i aminokwasy itp, wię nie będę się rozwodził.

Włącz do diety ocet jabłkowy tylko taki prawdziwy,a nie jakis barwiony i chemiczny ( do kupienia w marketach np. Kamis , lub zamów na necie specjalistyczny dla ptaków. 10ml/1l wody)

Masz 100% pewnosci że nie wieje na klatkeę? dnia Wto 19:27, 27 Maj 2014, w całości zmieniany 2 razy
Dzięki za porady. Olejek kupię jutro i będę zakraplać między inhalacjami (2/dzień), tylko ile kropele, żeby nie zaszkodzić? Teraz też dostaliśmy antybiotyk, więc jak skończę go podawać, to spróbuję z octem. Na klatkę nie wieje, bo jak klatka stoi na oknie to tylko je lekko rozszczelniam, a jak chcę otworzyć bardziej, to przenoszę klatkę tam gdzie nie wieje, albo do innego pokoju. Szkoda mi tego ptasiora, bo widzę jak się męczy i jak nie lubi wody z antybiotykiem i witaminami, więc czeka nas dopajanie strzykawką, a to też dla niego wielki stres ;( dnia Śro 4:44, 28 Maj 2014, w całości zmieniany 1 raz
Może trochę po czasie, ale weterynarz zaproponował podanie odrobiny miodu do wody z lekarstwem i ograniczenie zielonki w czasie leczenia, żeby ptaszki zostały zmuszone do picia leków. Działa


ďťż
Wszelkie Prawa ZastrzeĹźone! Pyza na polskich dróżkach Design by SZABLONY.maniak.pl.